Moduł Mini GBIC SFP

1000Base-LX (LC), Jednomodowy, 20 km

SKU: 506724

Najważniejsze

  • Transfer danych: 1000 Mb/s
  • Jeden port 1000Base-LX jednomodowy optyczny LC
  • Działa na odległość: do 20 km (okablowanie 9/125 µm)

Gdzie kupić:

Kraj
Dostawa do
Kup Teraz
Ship to the US
United States


  • Transfer danych: 1000 Mb/s
  • Jeden port 1000Base-LX jednomodowy optyczny LC
  • Działa na odległość: do 20 km (okablowanie 9/125 µm)
  • Długość fali: 1310 nm
  • Wykonany w standarcie SFP (small form factor plugable)
  • Zgodny ze specyfikacją SFP Transceiver MSA
  • Odpowiednik modułu Cisco GLC-LH-SM
  • Podłączanie typu "Hot Plug" (bez konieczności wyłączania przełącznika)
  • Gwarancja 3 lata
    Obsługiwane standardy:
  • IEEE 802.3z (Światłowód Ethernet Gigabit)

    Parametry techniczne:
  • Obsługiwane media transmisyjne: Światłowód 1000Base-LX Jednomodowy 9/125 µm
  • Złącza: Port optyczny LC, 1000Base-LX
  • Odległość: 20 km
  • Długość fali: 1310 nm
  • Moc transmisji optycznej:
    - Maksymalna moc nadawcza TX: -3 dBm
    - Minimalna moc nadawcza TX: -8 dBm
    - Czułość: -24 dB
    - Zapas: 8 dB
  • Wykonany w standardzie SFP (small form factor plugable), 1.25 Gb/s
  • Certyfikaty: FCC Class A, CE, RoHS, IEC-60825

    Kompatybilny z urządzeniami producentó:
  • Cisco, Intellinet Network Solutions, ZyXEL, Linksys, TP-Link, Ubiquiti, D-Link, Edimax, Allnet, Allied Telesis, Digitus, KTI Networks, LevelOne, PLANET, Tenda, TRENDnet, ZTE, Avaya, Mikrotik, Enterasys, Finisar , Dell Force10, Riverstone, Fortinet i nie tylko

    Zasilanie
  • Wymagane: 3,3 V
  • Pobór mocy: 1 W (maksymalnie)

    Parametry fizyczne:
  • Wymiary: 55 x 13 x 12 mm
  • Waga: 15 g
  • Temperatura pracy: 0 – 70°C
  • Wilgotność: 10 – 85% RH, nieskondensowana
  • Temperatura przechowywania: -40 – 85°C

    Zawartość opakowania:
  • Moduł Mini GBIC SFP
  • Dodatkowe kody SKU Dodatkowe numery części

    • Amazon ASIN: B00EAY1VJQ
    • EAN: 0766623506724
    • UPC: 766623506724
    • ALSO: 2048966
    • API: 149871

  • Specyfikacje fizyczne

    • Waga: 0.02 kg
    • Wymiary: 55 (L) x 13 (W) x 12 (H) mm
    • Opakowania: Pudełko białe
    • Ilość w kartonie: 8
    • Waga kartonu: 0.35 kg