Menu
Menu

Przemysłowy media konwerter sygnału RJ45 Fast Ethernet na światłowód jednomodowy SC, odległość do 20km

Konwertuje sygnał między skrętką 10/100Base-TX a jednomodowym światłowodem 100Base-FX ze złączem SC, odległość do 20 km, metalowa obudowa o stopniu ochrony IP40, montaż na szynie DIN

SKU: 508322

Najważniejsze

  • Jeden port RJ45 10/100 obsługujący maksymalną odległość 100 m
  • Jeden port światłowodowy SC 100Base-FX jednomodowy obsługujący maksymalną odległość 20 km
  • Odporna na trudne warunki przemysłowe metalowa obudowa o stopniu ochrony IP40

Gdzie kupić:

Kraj
Dostawa do
Kup Teraz
In Deutschland kaufen
Deutschland
Ship to the US
United States


  • Jeden port RJ45 10/100 obsługujący maksymalną odległość 100 m
  • Jeden port światłowodowy SC 100Base-FX jednomodowy obsługujący maksymalną odległość 20 km
  • Odporna na trudne warunki przemysłowe metalowa obudowa o stopniu ochrony IP40
  • Możliwość instalacji na szynie DIN
  • Dwa redundantne wejścia DC (12 - 58 V) z blokiem zaciskowym I/O
  • Ochrona przeciwprzepięciowa portu do 6 kV
  • Zgodność ze standardami mechanicznymi i środowiskowymi: udary (IEC 60068-2-27), swobodne spadanie (IEC 60068-2-32) i wibracje (IEC 60068-2-6)
  • Obsługa trybu full-duplex, half-duplex oraz autonegocjacji prędkości sieci
  • Szeroki zakres temperatury pracy: -40 - 75℃
  • Obsługuje 8k adresów MAC z funkcją Auto-learning i Auto-aging
  • Bufor pamięci 1 MB
  • Obsługa ramek jumbo do 10 kB
  • Konstrukcja bez wentylatora zapewnia cichą pracę
  • Gwarancja 3 lata
    Obsługiwane standardy:
  • IEEE 802.3 (10Base-T Ethernet)
  • IEEE 802.3u (100Base-TX Fast Ethernet)

    Specyfikacja:
  • Media transmisyjne:
    - skrętka/patchcord 10/100Base-TX kategorii 5e lub wyższej, RJ45, UTP/STP
    - światłowód/patchcord światłowodowy1000Base-LX jednomodowy 8,3/125 µm, 8,7/125 µm, 8/125 µm lub 10/125 µm
  • Zasięg połączenia:
    - Kabel optyczny: do 20km
    - Kabel RJ45: do 100m
  • Długość fali: 1310 nm
  • Minimalna moc nadawcza TX: -9 dBm
  • Maksymalna siła nadawcza TX: -3 dBm
  • Certyfikaty: FCC Class B, CE Mark, RoHS

    Diody sygnalizacyjne LED:
  • P - zasilanie (Power)
  • O - port optyczny (Optical Fiber Port)
  • N - karta sieciowa NMC
  • A - alarm napięcia

    Zasilanie:
  • Napięcie wejściowe DC: 12 - 58 V

    Warunki otoczenia:
  • Metalowa obudowa
  • Wymiary: 143 x 104 x 48 mm
  • Waga: 600 g
  • Temperatura pracy: -40 - 75°C
  • Temperatura przechowywania: -40 - 85°C
  • Wilgotność względna: 5 - 90% RH, bez kondensacji

    Zawartość opakowania:
  • Przemysłowy media konwerter RJ45 Fast Ethernet na światłowód jednomodowy SC
  • Instrukcja użytkownika
  • Dodatkowe kody SKU Dodatkowe numery części

    • EAN: 0766623508322
    • UPC: 766623508322

  • Specyfikacje fizyczne

    • Waga: 0.6 kg
    • Wymiary: 143 (L) x 104 (W) x 48 (H) [mm]
    • Opakowania: Pudełko brązowe
    • Ilość w kartonie: 20
    • Waga kartonu: 14.00 kg