Gigabitowy Media Konwerter PoE+

Port 1000Base-T RJ45 na Jednomodowy 1000Base-LX (SC), 20km, Zasilacz PoE+

SKU: 508209

Najważniejsze

  • Jeden port 10/100/1000 RJ45 z obsługą połączenia na dystansie do 100m
  • Jednomodowy port optyczny SC z obsługą połączenia na dystansie do 20km
  • Funkcja Link Fault Passthrough (LFP) zapewnia łatwą kontrolę sieci

Gdzie kupić:

Kraj
Dostawa do
Kup Teraz
In Deutschland kaufen
Deutschland
Ship to the US
United States


  • Jeden port 10/100/1000 RJ45 z obsługą połączenia na dystansie do 100m
  • Jednomodowy port optyczny SC z obsługą połączenia na dystansie do 20km
  • Funkcja Link Fault Passthrough (LFP) zapewnia łatwą kontrolę sieci
  • Współpraca z urządzeniami PoE zgodnymi z IEEE 802.3at oraz IEEE 802.3af (np. bezprzewodowe punkty dostępowe, telefony VoIP, kamery IP, itp.)
  • Zapewnia do 30W mocy dla jednego urządzenia PoE
  • Obsługa trybu full-duplex, half-duplex oraz autonegocjacji prędkości sieci
  • Diody sygnalizacyjne zasilania oraz Link/TX dla obydwu portów
  • Obsługa ramek jumbo o wielkości do 9 kB
  • Metalowa obudowa typu slim o klasie szczelności IP30
  • W pełni zgodny z ustawą NDAA
  • Gwarancja 3 lata
    Obsługiwane Standardy
  • IEEE 802.3 / 802.3u / 802.3ab
  • 10/100/1000Base-T
  • IEEE 802.3at / 802.3af standard Power over Ethernet Plus (PoE+)
  • FCC Class A

    Parametry Techniczne
  • Media transmisyjne:
    - 1000Base-T: Cat5 UTP/STP, max. 100m
    - 1000Base-LX jednomodowy 8.3/125 µm, 8.7/125 µm, 8/125 µm lub 10/125 µm
  • Zasięg połączenia:
    - Kabel optyczny: do 20km
    - Kabel RJ45: do 100m
  • Długość fali: 1310 nm
  • Certyfikaty: FCC, CE, RoHS, UKCA, NDAA

  • Złącza
    - 1x 10/100/1000 Mbps RJ45, full/half duplex, MDI/MDI-X
    - 1x 1000 Mbps optyczny SC
  • Obsadzenie pinów portu RJ45 (Dane + Zasilanie)
    - IEEE Alternatywa A
    - Pin 1: [+]
    - Pin 2: [+]
    - Pin 3: [-]
    - Pin 4: Nieużywany
    - Pin 5: Nieużywany
    - Pin 6: [-]
    - Pin 7: Nieużywany
    - Pin 8: Nieużywany

    Sygnalizacja Diodowa
  • Zasilanie
  • LINK/ACT dla portu RJ45
  • LINK/ACT dla portu optycznego SC
  • Wskaźnik PoE
  • Sygnalizacja dla wejścia portu optycznego

    Zasilanie
  • Napięcie wejściowe: 56V DC
  • Natężenie wejściowe: 0.5A

    Warunki Otoczenia
  • Metalowa obudowa
  • Wymiary: 95 x 70 x 25 mm
  • Waga: 0.2kg
  • Temperatura pracy: 0° - 50°C
  • Wilgotność pracy: 5 - 80% RH, bez kondensacji
  • Temperatura magazynowani: -10° - 70°C

    Zawartość Opakowania
  • Gigabitowy Media Konwerter PoE+
  • Zewnętrzny zasilacz
  • Instrukcja użytkownika
  • Dodatkowe kody SKU Dodatkowe numery części

    • Amazon ASIN: B00FRKMI62
    • EAN: 0766623508209
    • UPC: 766623508209

  • Specyfikacje fizyczne

    • Waga: 0.2 kg
    • Wymiary: 95 (L) x 70 (W) x 25 (H) [mm]
    • Opakowania: Opakowanie z folii termokurczliwejOpakowanie z folii termokurczliwej
    • Ilość w kartonie: 20
    • Waga kartonu: 16.00 kg