Menu
Menu

Moduł Optyczny SFP Gigabit

1000Base-LX (LC) Jednomodowy, 80 km

SKU: 545044

Najważniejsze

  • Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP oraz do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP
  • Przepustowość: 1000 Mb/s
  • Jeden port optyczny 1000Base-LX jednomodowy LC duplex

Gdzie kupić:

Kraj
Dostawa do
Kup Teraz
In Deutschland kaufen
Deutschland
Ship to the US
United States


  • Pasuje do Gigabitowych przełączników Intellinet z portami SFP oraz do urządzeń MSA lub Cisco ze slotami zgodnymi ze specyfikacją SFP
  • Przepustowość: 1000 Mb/s
  • Jeden port optyczny 1000Base-LX jednomodowy LC duplex
  • Maksymalna obsługiwana długość światłowodu: 80 km
  • Długość fali: 1550 nm
  • Zgodny z SFP Multi-Source Agreement (MSA)
  • Kompatybilny z urządzeniami Cisco GLC-ZX-SMD
  • Wykonany w standardzie SFP (small form factor plugable)
  • Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Niewielkie zakłócenia elektromagnetyczne (EMI) dzięki całkowicie metalowej obudowie
  • Do 1,25 Gb/s dwukierunkowej komunikacji
  • Obsługa Hot-plugging
  • Gwarancja 3 lata
    Obsługiwane Standardy
  • IEEE 802.3z (Światłowód Gigabit Ethernet)

    Parametry Techniczne
  • Media transmisyjne: światłowód jednomodowy 1000Base-LX 9/125 µm
  • Złącze: port optyczny LC duplex, 1000Base-LX
  • Dystans: 80 km
  • Długość fali: 1550 nm
  • Moc transmisji optycznej:
    - Maksymalna siła nadawcza: 5 dB
    - Minimalna siła nadawcza: -2 dB
    - Czułość: -24 dB
    - Zapas: 22 dB
  • Wykonany w standardzie SFP (small form factor plugable), 1,25 Gb/s
  • Certyfikaty: FCC Class A, CE Mark, RoHS

    Zasilanie
  • Wymagane: 3.3V
  • Pobór mocy: 1W (maksymalnie)

    Parametry Fizyczne
  • Wymiary: 57 x 14 x 12 mm
  • Waga: 15 g
  • Temperatura pracy: 0 - 70°C (32 - 158°F)
  • Wilgotność pracy: 10 – 85% RH, nieskondensowana
  • Temperatura magazynowania: -40 - 85°C (-40 - 185°F)

    Zawartość Opakowania
  • Moduł Optyczny SFP Gigabit
  • Dodatkowe kody SKU Dodatkowe numery części

    • Amazon ASIN: B001P872WA
    • EAN: 0766623545044
    • UPC: 766623545044
    • ALSO: 2597369
    • API: 219825

  • Specyfikacje fizyczne

    • Waga: 0.02 kg
    • Wymiary: 57 (L) x 14 (W) x 12 (H) [mm]
    • Opakowania: Pudełko białe
    • Ilość w kartonie: 8
    • Waga kartonu: 0.35 kg