Przemysłowy moduł SFP mini GBIC z jednomodowym optycznym portem LC Gigabit 1000Base-LX, 10 km

Optyczny port jednomodowy 1000Base-LX (LC), zasięg do 10 km, zgodny z MSA, srebrny

SKU: 508568

Najważniejsze

  • Zgodność z MSA zapewnia współpracę z wiodącymi producentami przełączników, takimi jak Cisco, Intellinet Network Solutions, ZyXEL, TP-Link, Ubiquiti i nie tylko (więcej w specyfikacji urządzenia)
  • Przepustowość: 1000 Mb/s
  • Jeden port światłowodowy 1000Base-LX jednomodowy LC duplex

Gdzie kupić:

Kraj
Dostawa do
Kup Teraz
In Deutschland kaufen
Deutschland


  • Zgodność z MSA zapewnia współpracę z wiodącymi producentami przełączników, takimi jak Cisco, Intellinet Network Solutions, ZyXEL, TP-Link, Ubiquiti i nie tylko (więcej w specyfikacji urządzenia)
  • Przepustowość: 1000 Mb/s
  • Jeden port światłowodowy 1000Base-LX jednomodowy LC duplex
  • Maksymalna obsługiwana długość światłowodu: 10 km
  • Długość fali 1310 nm
  • Odpowiednik modułu Cisco GLC-LH-SM
  • Wykonany w standardzie SFP (small form factor plugable)
  • Obsługa Digital Diagnostics Monitoring (DDM)
  • Szeroki zakres temperatury pracy: od -40 do 75°C
  • Niewielkie zakłócenia elektromagnetyczne (EMI) dzięki całkowicie metalowej obudowie
  • Podłączanie typu "Hot Plug" (bez konieczności wyłączania przełącznika)
  • W pełni zgodny z ustawą NDAA
  • Gwarancja 3 lata
    Obsługiwane standardy:
  • IEEE 802.3z (Światłowód Gigabit Ethernet)

    Parametry Techniczne
  • Obsługiwane media transmisyjne: Światłowód 1000Base-LX jednomodowy 9/125 µm
  • Złącza: Port optyczny LC, 1000Base-LX
  • Maks. odległość: 10 km
  • Długość fali: 1310 nm
  • Moc transmisji optycznej:
    - Maksymalna siła nadawcza: -3 dB
    - Minimalna siła nadawcza: -9 dB
    - Czułość: -20 dB
    - Budżet mocy: 11 dB
  • Produkt w standardzie SFP (small form factor pluggable)
  • Monitoring diagnostyczny SFF-8472 dla modułów optycznych
  • Certyfikaty: FCC Class B, CE Mark, RoHS

    MSA - Multi-Source Agreement - kompatybilność z urządzeniami producentów:
  • Cisco, Intellinet Network Solutions, ZyXEL, TP-Link, Ubiquiti, D-Link, Edimax, Allnet, Allied Telesis, Digitus, KTI Networks, LevelOne, PLANET, Tenda, TRENDnet, ZTE, Avaya, Mikrotik, Enterasys, Finisar, Dell Force10, Riverstone, Fortinet i inni

    Zasilanie:
  • Wymagane: 3.3V
  • Pobór mocy: 1.0 W (maks.)

    Parametry Fizyczne
  • Wymiary (długość x szerokość x wysokość): 57 x 14 x 12 mm
  • Waga: 20g

    Warunki otoczenia:
  • Temperatura przechowywania: -40 - 85°C
  • Temperatura pracy: -40 - 75°C
  • Wilgotność pracy: 5 - 95% RH, nieskondensowana

    Zawartość Opakowania
  • Przemysłowy optyczny moduł SFP mini GBIC Gigabit
  • Dodatkowe kody SKU Dodatkowe numery części

    • Amazon ASIN: B095J2KVJ3
    • EAN: 0766623508568
    • UPC: 766623508568

  • Specyfikacje fizyczne

    • Waga: 0.02 kg
    • Wymiary: 57 (L) x 14 (W) x 12 (H) [mm]
    • Opakowania: Pudełko białe
    • Ilość w kartonie: 48
    • Waga kartonu: 2.60 kg